ESKİŞEHİR:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Kabir Ziyaretleri İçin Çiçekler Büyükşehirden
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, her bayram olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nda da mezarlık ziyaretinde bulunan vatandaşlara, kabirlere dikmeleri için çiçek dağıttı.
Büyükşehir Belediyesi Asri, Odunpazarı, Esentepe ve Zincirlikuyu mezarlıkları ile Kanlıpınar ve Vişnelik şehitliklerinde Kurban Bayramı nedeniyle on binlerce çiçek dağıttı. Park Bahçeler Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından mezarlık girişlerinde kurulan stantlarda dağıtılan çiçekleri alan vatandaşlar, yakınlarının kabirlerine diktiler. Büyükşehir Belediyesi’nin armağanı olan çiçekler için vatandaşlar Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e ve belediye çalışanlarına teşekkür ettiler.
ASRİ MEZARLIĞA ÜCRETSİZ RİNG HATTI
Büyükşehir Belediyesi Kurban Bayramı’nda Eskişehirli vatandaşların kabristan ziyaretlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeleri için ücretsiz otobüs seferleriyle vatandaşlara hizmet veriyor. Kurban Bayramı süresince devam edecek seferlerde otobüsler Kırım Caddesi, Gazi Yakup Satar Caddesi, Sivrihisar Caddesi, Yunusemre Caddesi, Odunpazarı, Atatürk Bulvarı, Şehit Tuncay Güngör Caddesi ve Asri Mezarlık yol güzergâhını kullanacak.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Ankara Katliamında Hayatını Kaybedenler Karanfillerle...
Ankara’da yaşanan bombalı saldırıda hayatlarını kaybedenler için Eskişehir’de sivil toplum kuruluşları...

Haberi Oku