GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Hangi okullarda kar tatili var ?
ANKARA - Ankara'nın Çubuk ilçesinde, aşırı kar yağışı nedeniyle okullar bir gün tatil edildi. Bugün kar yağışı nedeniyle taşımalı eğitim veren okullarda öğleden sonra yarım gün ara verilmişti. Kar tatili olan kurumlar : İlköğretim ve liselerde ara verildi.

ADANA - Adana'nın Tufanbeyli ilçesinde kar yağışı nedeniyle okullar bir gün tatil edildi. Kar tatili olan kurumlar : İlköğretim ve liselerde ara verildi.

MALATYA
- Malatya kent merkezinde, yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime 2 gün ara verildi. Kar tatili olan kurumlar : İlköğretim ve liselerde ara verildi. Ayrıca kronik hastalıkları olan engelli kamu personelleride aynı tarihte idari izinli sayılacak.

BİNGÖL -
Bingöl'de yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 2 gün ara verildi. Kar tatili olan kurumlar : Tüm okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarında ara verildi.

Bingöl Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, yoğun kar yağışı ve kötü hava koşulları nedeniyle il genelindeki tüm okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarında 8-9 Şubat tarihlerinde eğitime ara verildiği bildirildi.

KONYA
- Etkili olan kar yağışı nedeniyle eğitime Konya'nın Bozkır ilçesinde 1,5 gün, Karaman'ın Sarıveliler ilçesinde ise yarım gün ara verildi. Kar tatili olan kurumlar : İlköğretim ve orta okul ara verildi.


KARAMAN
- Karaman'da da etkili olan kar yağışı, hayatı olumsuz etkiliyor. Yağışlar nedeniyle Sarıveliler ilçesinde okulların bugün öğleden sonra tatil edildiği bildirildi. Kar tatili olan kurumlar : İlköğretim, orta okul ve lise ara verildi.

ÇANKIRI - Çankırı'da sabah saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor. Kar tatili olan kurumlar : İlköğretim, orta okul ve lise ara verildi.

ADIYAMAN - Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde yoğun kar yağışı nedeni ile okullar 3 gün tatil edildi. Kar tatili olan kurumlar : İlköğretim, orta okul ve lise ara verildi.

SİVAS - Kar yağışının etkili olduğu Sivas'ın Ulaş ve Yıldızeli İlçesi'nde 2 gün tatil edildi. Kar tatili olan kurumlar : İlköğretim, orta okul ve lise ara verildi.

TUNCELİ - Kar yağışı nedeniyle Tunceli il merkezi ve Mazgirt ilçesinde 3 gün, Sivas'ın Yıldızeli ilçesinde 2 gün eğitime ara verildi. Tunceli kent merkezi ve Mazgirt ilçesinde, yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 3 gün ara verilmesi kararlaştırdı. Kar yağışının etkili olduğu Sivas'ın Yıldızeli ilçesinde de ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 2 gün ara verildi.

AFYON - Afyonkarahisar il merkezinde eğitime kar nedeniyle bugün ara verildi.Kar tatili olan kurumlar : İlköğretim, orta okul ve lise ara verildi.

ANTALYA - Antalya Valiliğinden yapılan açıklamada, hava muhalefeti nedeniyle Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde kalan okullarda eğitime, bugün ara verildiği bildirildi.

KÜTAHYA  - İlde dün gece başlayan ve aralıksız devam eden kar yağışı ve tipi nedeniyle 130 köy yolu ulaşıma kapandı. İl genelinde etkisini sürdüren yoğun kar yağışı ve tipi, günlük yaşamı olumsuz etkilerken, ulaşımda da aksamalara yol açıyor. Kar tatili olan kurumlar : İlköğretim, orta okul ve lise ara verildi.

YOZGAT - Yozgat'ta etkili olan kar yağışı nedeniyle il genelinde ilk ve orta dereceli okullar bugün tatil edildi. Kar tatili olan kurumlar : İlköğretim, orta okul ve lise ara verildi.

ELAZIĞ - Elazığ kent merkezinde yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime 2 gün ara verildi. Kar tatili olan kurumlar : İlköğretim, orta okul ve lise ara verildi.

MUŞ - Muş'ta, 30 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor. Kar tatili olan kurumlar : İlköğretim, orta okul ve lise ara verildi.

KIRKLARELİ - Kırklareli'de ise Kofçaz ilçesine bağlı 4 köy yolu ulaşıma kapandı. Kar yağışı Dereköy Sınır Kapısı'nda kar kalınlığı 10, Kofçaz ilçesinde ise 15 santimetreye ulaştı. Rüzgar nedeniyle elektrik tellerinin kopması sonucu 13 köye enerji verilemiyor.

ISPARTA - Isparta'da Yenişarbademli Belediye Başkanı Mustafa Erdem, Yenişarbademli–Aksu ve Yenişarbademli-Şarkikaraağaç karayollarının bazı kesimlerinin yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapandığını bildirdi. Kar tatili olan kurumlar : İlköğretim, orta okul ve lise ara verildi.

ESKİŞEHİR - Eskişehir'de, belediye ve trafik ekipleri ana arterlerde önlem alırken, kent merkezinden geçen Porsuk Çayı dondu. Kar tatili olan kurumlar : İlköğretim, orta okul ve lise ara verildi.

AĞRI - Ağrı'da dondurucu soğuklar ve kar etkisini devam ettiriyor. Hava soğukları sebebiyle okulların hafta sonuna kadar tatil edilmesine karar verildi. Kar tatili olan kurumlar : İlköğretim, orta okul ve lise ara verildi.

KAHRAMANMARAŞ - Kahramanmaraş Valiliği yoğun kar yağışı nedeniyle Göksun ve Afşin ilçelerinde Çarşamba günü için okulların bir gün süreyle tatil edildiğini duyurdu. Kar tatili olan kurumlar : İlköğretim, orta okul ve lise ara verildi.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

sanalbasin.com üyesidir

Chp’li Gençlerden Lice Çikarmasi
Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı İrfan İnanç Yıldız, Lice’ye bir ziyaret gerçekleştirdi.Ziyaret...

Haberi Oku