KARAMAN:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Karaman'da Kent Konseyi Toplandı

Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, AK Parti Karaman Milletvekili Recep Konuk ile Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’da katıldı.

Kent Konseyi üyelerine selamlama konuşması yapan Recep Konuk, “Burada hepiniz gönüllülük esasıyla Karaman’ı daha iyi yerlere getirmek ve geliştirmek için çalışıyorsunuz. Bunun için öncelikle sizleri tebrik ediyorum. Bizim büyümemiz için mutlaka üreten ve dünyayla rekabet eden bir kent kimliğine kavuşmamız lazım. Günümüz dünyasında başarıyı bu yol ve yöntemle yakalayabilirsiniz. Bizler de şehri bir ötesine taşımak zorundayız. Karaman’ın gideceği yolu, yeni vizyonunu sizlerle birlikte gerçekleştirerek belirleyeceğiz. Şehrin sorumluları olarak bütün birikimimizi ve tecrübemizi buranın taçlandırılmasına seferber edeceğiz” dedi.

Kent Konseyi olağan genel kurul toplantısı, çalışma guruplarının faaliyetlerinin anlatılması, konseye yeni katılan dernekler hakkında bilgi verilmesi ve görüş ve önerilerin dinlenmesi ile sona erdi.(İHA)
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Karaman'da Öğrencilere Tablet Bilgisayar Dağıtıldı
Karaman Valisi Murat Koca, "FATİH Projesi” kapsamında öğrenci ve öğretmenlere tablet bilgisayar dağıtımı...

Haberi Oku